Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet na Moravu

20. 5. 2007

Tak jsme si vyjeli na Moravu. Za dědou a babi. Je to hrozně dlouhá cesta, ale protože jsme vyjeli hodně brzo, tak jsem polovinu cesty prospala. Na Moravě bylo fajn i když byl teprve květen. Bydleli jsme u dědy na zahradě v chatě.

Obrazek

Děda má na zahradě rybník a v něm pstruhy a kapříky a tak jsme je chodili krmit. A u baráku má malé jezírko s vodotryskem, v něm pulce a tři zlaté rybky. A taky tam jsou dva vodníci s hrnečkama, želva a šnek Franta (ten se mi líbil nejvíc).

Obrazek

Jeden den jsme si vyrazili na výlet do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, do Valašské dědiny. Tam jsou takové staré domečky a hlavně jsou tam zvířátka. Já viděla kozy, oslíka a taky ovečky a krávy. Byla to moc hezká procházka a nakonec mi ještě táta koupil píšťalku a opravdickou valašku. A toš to som bola opravdový Valach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Každý den jsme chodili s dědou na zmrzlinku. Zjistila jsem že nejlepší je vanilková a hned potom jahodová. Tam co prodávali zmrzlinku měli taky houpačku a takový žebřík. To bylo parádní povyražení.

Obrazek

 
No ale brzo jsme zase museli jet domů na Šumavu. Tak jsme se rozloučili s dědou i babi a frčeli domů. Příští rok pojedem zase, tak už se těším.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář