Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor

25. 7. 2006

Jednou se maminka rozhodla, že je načase mě začlenit do společnosti. A tak jsme jeli v létě na tábor. Moc jsem se na to těšila, protože tam byla i moje sestřenice Terka a taky Zuzanka a Eliška, moje kamarádky. No a pak jsem se tam seznámila s Šárkou, Péťou, Vojtou, Vítkem, Honzou a Martínkem. Všechny děti tam samozřejmě měli rodiče, vždyď Vojtovi byl jenom jeden rok a já byla druhá nejmladší (dva roky).
Útulný tábor se nacházel na louce uprostřed lesů na totální samotě. Tekl tam malý potůček oddělující nás od pastvin pro kravičky. Stály tam 4 stany s podsádkou a 2 indiánská teepee. Stravování probíhalo v prima polní kuchyni, oblíbeného místa našich dvou hrdinných hlídacích psíků Bena a Simby.
Počasí nám zprvu moc nepřálo. Především v noci byla zima jako pes... A tak jsme zbaběle podlehli a již po první noci jsme vedle stanů s podsadou (tam dle maminky hrozně tahlo) postavili naši kopuli, kterou jsme v pohodě během chvíle zadýchali. Pravda, se svou stříbrnofialovou barvou příliš do daného prostředí nezapadala, ale teplo nadevše!!!
Budíček byl v půl osmé za zvuku trubky. Přesto byli i jedinci, kteří dokázali tento zvuk přeslechnout. Přes den jsme pak chodili na procházky a taky pro nás tatínkové chystali různé hry a soutěže. Například jsme házeli šišky do kýble, nebo jsme přeskakovali provaz, hrozně mě bavilo válet sudy a chodit po kládě. No a večery byly samozřejmě nejlepší. Po večeři jsme se sešli v teepee u táboráku a za doprovodu kytar a bubínku jsme zpívali písničky. To se mi fakt moc líbilo. A pak už jsme byli unavení a postupně (dle věku) jsme odcházeli do spacáků. Já teda ve spacáku nespala, nějak jsem na to nebyla zvyklá. Ale to nevadí, protože kopule se zadýchala rychle a maminka mě furt přikrývala. Takto jsme strávili 5 parádních dnů. Nejstarší kluk Péťa nám na památku vyropil krásné korálkové krokodýli. Já mám žlutého...
Tak se třeba zase někdy na nějaký tábor dostaneme. To by bylo parádní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář