Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježíšek

24. 12. 2005

Bylo to podezřelé hned od rána. Když jsme vešly s mámou do obyváku, kde trávíme většinu dne, stála tam taková krásná veliká zelená věc se spoustou barevných,třpytivých věciček. Prý vánoční stromeček...

Obrazek

Nevím na co to je, ale vypadá to moc hezky . Jsem přesvědčena, že ty krásné třpytivé kuličky by byly moc dobré, ale rodiče mě od stromečku drží dál. Jen počkejte až se naučím chodit (nebo aspoň pídit...). Já se k němu dostanu a všechno to zblízka prozkoumám.
Jinak den probíhal celkem jako jindy. Okolo třetí jsme šli s mámou a tátou krmit k řece kachny a taky se trochu projít. Když jsme se vrátili domů, tak jsem se napapala a najednou jsem slyšela cinkat zvoneček. Šli jsme do obyváku k tomu stromečku, který byl ovšem najednou ještě krásnější, protože na něm bylo moc barevnych světýlek. Nejkrásnější ale byla prskavka. Ta byla prostě úžasná. No a pod stromečkem byly balíčky, které tam prý nechal Ježíšek. Přinesl mi toho dost, ale nejlíp mi asi chutnala knížka "Polámal se mraveneček" - asi ze mě bude dobrý čtenář... Dudlík s obrázkem želvičky taky nebyl k zahození, ale na ten starej odudlanej stejně nemá. Doufám, že si rodiče nemyslí, že mi ho vezmou..... No a pak už jsem se šla koupat a spinkat.
No a to ale nebylo všechno. Za dva dni jsme jeli ještě k babičce a představte si, že i tam mi nechal Ježíšek pod stromečkem dárky. Ten šášula byl prostě super, takovej měkoučkej, žlutomodrej, asi to bude můj nejlepší kamarád. No uvidíme. Prý za rok zase budou Vánoce a Ježíšek zase přinese dárky. Tak to jsem zvědavá.